Tələbələrimiz sərgidə iştirak ediblər
Qərbi Kaspi Universitetinin tələbələri Bakı Ekspo Mərkəzində 2-ci Azərbaycan Beynəlxalq “Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı” - “Rebuild Karabakh”, 27-ci Azərbaycan Beynəlxalq İnşaat – “BakuBuild” və 14-сü “Beynəlxalq İstilik, Havalandırma, Kondisionerləşdirilmə, Su təchizatı, Santexnika və Üzgüçülük Hovuzu” sərgilərini ziyarət edibər.
Qeyd edək ki, BakuBuild inşaat sahəsində Azərbaycanın və Qafqaz bölgəsinin ən böyük ixtisaslaşmış sərgisidir. Sərgidə ümumilikdə 17 ölkə, 279 şirkət iştirak edib.

Наши студенты приняли участие в выставке
Студенты Западно-Каспийского университета приняли участие во 2-ом Азербайджанском Международном конкурсе «Восстановление, реконструкция и развитие Карабаха»-«Rebuild CAR», 27-м Азербайджанском Международном Строительном конкурсе «BakuBuild» и 14-м Международном конкурсе «Отопление, вентиляция , кондиционирование, водоснабжение, сантехника и плавательный бассейн».
Следует отметить, что BakuBuild является крупнейшей специализированной выставкой в области строительства в Азербайджане и Кавказском регионе.