Qərbi Kaspi Universitetində Mike Maunsellin təlimləri olacaq
Mike Maunsell Qabaqcıl Ünsiyyət və Təqdimat Bacarıqları üzrə baş müəllim, ünsiyyət, təqdimat bacarıqları və ictimai nitqin bütün aspektlərində biznes peşəkarları və korporativ liderlər üçün mentordur.
M.Maunsell Ümumdünya Nitq Gününün İrlandiya səfiridir, təhsil, elm və biznes kommunikasiyası mövzular üzrə beynəlxalq konfranslarda məruzəçi kimi çıxışlar edir.
Tanınmış mütəxəssisin Qərbi Kaspi Universitetində nəzərəd tutulan mühazirələrinin cədvəlini təqdim edirik:
02.11.22 saat 11:00-da –Filologiya və Tərcümə Məktəbi (İstiqlaliyyət 31 ünvanında, Konfrans zalında)

Mike Maunsell's training will take place at Western Caspian University
Mike Maunsell, Senior Lecturer in Communication and Presentation Skills, is a mentor to business professionals and corporate leaders in all aspects of communication, presentation skills and public speaking.
M. Maunsell is Ireland's ambassador for World Speech Day, appearing as a speaker at international conferences on education, science and business communication.
Here is the schedule of remarkable lectures by a well-known specialist at Western Caspian University:
02.11.22 at 11:00 - Philology and Translation School (31 Istiglaliet Street, in the conference hall)